اکنون راهکاری با قدرت،ایمن و آسان برای برطرف کردن چروک ها از لباس هایتان دارید

iron_board_teaser

اتوبخار مخزن‌دار مخصوص افرادی که به طور مکرر ویا به تعداد زیاد لباس اتو می کنند.

اگر به طور معمول زیاد اتو می کنید، بهترین انتخاب برای شما داشتن یک اتوبخار مخزن‌دار است. موتور قدرتمند این اتوها در حین کاهش زمان اتوکشی و کاهش مصرف برق، چروک انواع پارچه ها را نیز برطرف و یک نتیجه فوق العاده عالی ارائه می دهند. بعلاوه مخزن آب بزرگ آنها به راحتی قابل پر کردن است.

MCSA00506475_D5708_TDS2016_120543_def

جهت مشاهده هر یک از دسته بندی های اتو می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

برای آنهائی که زیاد اتو می کنند ولی فضای محدودی دارند.

اگر زیاد اتو می‌کنید، بدون تردید نیاز به اتوبخار مخزن‌دار کوچک BOSCH دارید. این دستگاه راهکاری ایده‌آل برای کسانی است که خواهان نتایج ایدآل هستند ولی فضای کافی برای اتو بخار معمولی ندارند. موتور یکپارچه اتو بخار مخزن دار کوچک بخار بسیاری تولید کرده و در بافت پارچه به طور عمیقی نفوذ می‌نماید. به این ترتیب تنها با چند حرکت، چروک‌های حتی سخت‌ترین پارچه‌ها نیز ناپدید می‌شوند.

486x440_L_CompactSteamGenerators (1)

برای صاحب شدن به یک استاندارد بالا، نیاز به حجم بالای لباس باری اتو ندارید.

اتوبخار تنها مخصوص کسانی که به طور مکرر اتو می کنند نیست. حتی اگر به ندرت و یا در حجم کم اتو می‌کنید، اتوبخار BOSCH راهکاری ارزشمند در خانه شماست. با سهولت غیر قابل توصیف در حرکت و خروجی بخار بسیار قوی، کار اتو با BOSCH بسیار آسان است.

486x439_R_SteamIrons_EN

بهترین پایه برای اتو کردن به نحو عالی میز اتوی فعال

میز اتوی فعال BOSCH هم برای استفاده با اتوبخار مخزن‌دار و هم اتوبخار معمولی ایده‌آل است. این میز با فناوری‌های نوین خود در وقت و انرژی شما صرفه‌جویی می‌کند. عملکرد گرمایش آن در حین اتو بدون ایجاد میعان و نفوذ بخار لباس از زیر میز، حتی لباس‌های بزرگ و رومیزی ها را نیز به آسانی خشک می‌کند. قابلیت‌های کاربردی آن مانند مکش پارچه، دمش هوا و دمش هوای گرم نیز به شما این امکان را فراهم می کند که بسیار راحت‌تر و کاربردی تر بر روی آن کار کنید

MCSA039822_TDN1010_def

با کیفیت ترین کفی اتو ساخت BOSCH ، چروک ها را به راحتی برطرف کرده، با پارچه تماس بسیار حساسی دارد.

استحکام، ضد خش بودن و روان بودن حرکت کف اتوبخارهای مخزن‌دار و اتوبخارهای معمولی افزایش داده شده است تا به خوبی پاسخگوی نیازهای زندگی روزمره و راحت کردن اتو باشند. همچنین تمیز کردن کف این اتوها بسیار آسان است و با پارچه‌های حساس بسیار ملایم رفتار می‌کنند.

486x355_L_Soleplates-1