آبمیوه، چای یا قهوه با تست؛ با BOSCH می‌توانید هر آنچه برای تهیه صبحانه خود به آن نیاز دارید را بیابید.

با BOSCH صبحانه را تبدیل به لذت بخش ترین وعده غذائی خود کنید. قهوه‌سازها، توسترها، کتری‌ها و چای‌سازهای BOSCH  به واسطه فناوری نوین خود، همیشه صبحانه‌ دلخواه شما را آماده می‌کنند.

548x380_Breakfast_Stage

راز قهوه باریستا

با قهوه‌سازهای تمام اتوماتیک Vero، قهوه‌سازهای فیلتردار و آسیاب‌های قهوه‌ BOSCH، علاقه مندان حرفه ای قهوه‌، طعم واقعی قهوه دلخواه خود را می چشند.

486x419_L_VeroAutomaticCoffeeMachines

جهت مشاهده هر یک از دسته بندی های صبحانه ساز ها می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

 

لذت خوردن تست را با توسترهای BOSCH تجربه کنید.

با توسترهای BOSCH همیشه تست ترد و تازه میل کنید. BOSCH با فناوری نوین، نان را به طور یکدست تست می کنند و هرگز تست کمرنگ یا سوخته به شما تحویل نمی دهند.

TAT8613

به تنوع ذائقه‌ شما: گریل های تماسی

با گریل های تماسی BOSCH، لذت باربیکیو را هم در خانه و هم در فضای باز تجربه کنید. صفحه‌های نچسب این گریل ها از هر دو طرف قابل استفاده می باشند. همچنین صفحه ها دارای دو سطح شیاردار مخصوص استیک و سوسیس کبابی و سطح صاف مخصوص ساندویچ‌ می باشند. منفذهای تخلیه روغن هم چربی های اضافه را جذب می کنند. اکنون یک غذای سالم پیش روی شماست! پس از مهمانی های باربکیو، می توانید صفحه‌های گریل را به راحتی در ماشین ظرفشوئی قرار دهید و از زمان و زحمت ظرفشوئی فراغت کنید.

Grill_teaser

اکنون چای در هر ساعتی از ‌روزآماده است!

از قسمت زیرین چای‌ساز می‌توان به عنوان کتری استفاده کرد. این قسمت بخش بالایی چای‌ساز، یعنی قوری را، گرم نگه می‌دارد. بدین ترتیب چایتان همیشه داغ است. وقت پذیرائی از میهمان هایتان نیز تنها ظرف چند لحظه کوتاه آب داغ تازه برای چای بعد خواهید داشت.

TTA2010

لذت بردن از صبحانه‌ای عالی آسان است.

هنگام صرف صبحانه به عنوان مهم‌ترین وعده‌ غذائی باید وقت کافی برای پذیرائی از خود در نظر بگیرید. قهوه‌سازهای اتوماتیک و قهوه‌سازهای فیلتردار BOSCH انتظارات هر نوع سلیقه را برآورده می‌سازند. کتری های BOSCH آب داغ مورد نیاز برای چای خوش عطرتان را در اختیار شما قرار میدهند. توسترهای BOSCH حتی نان فریز شده را هم ترد و تازه می کنند.

548x354_L_EnjoyGreatBreakfast (1)