گردو غبار هر چه تکرار شود، استانداردهای Bosch نیز همیشه باقیست

Bosch ارائه دهنده بهترین راه حل برای نظافت انواع سطوح، با کیفیت بالا می باشد. جاروبرقی‌های Bosch پاسخگوی ر نوع نیاز خانه شما هستند: با کفپوش‌های چوبی حساس، در برابر گردو خاک و موی حیوانات سختگیر، به هنگام حمل راحت و بسیار کم مصرف عمل می کنند. حال انتخاب با شماست!

RELAXXFB1 (1)

جهت مشاهده هر یک از مدل های جاروبرقی و جاروشارژی می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

 

672x380_FloorCare_Stage

athlet

Relaxx

تمیزی کامل با جاروبرقی‌های BOSCH در انواع کفپوش ها و سطوح

هنگام نظافت سطوح، هر خانه‌ای نیازهای خاص خود را دارد. جاروبرقی‌های BOSCH تمام ویژگی های لازم برای نظافت هر نوع سطح و رفع نیازهای منزل شما را داشته و چه از نوع مخزن دار یا کیسه دار، ویژگی مشترک آنها تمیزی کامل و مطمئن است.

با جاروبرقی‌های شارژی دستی BOSCH پاکیزگی همیشه در کنار شماست.

جاروبرقی شارژی Athlete ساخت BOSCH بدون کابل و بدون کیسه، پاکیزگی کامل را برای هر نوع کفپوش – اعم از فرش، کفپوش چوبی، سرامیک – به ارمغان می‌آورد. باتری لیتیوم-یون زمان عملکرد فوق‌العاده طولانی را برای جاروبرقی های شارژی BOSCH فراهم می‌کند، همچنین بسیار بادوام بوده و سریع شارژ می‌شود تا Athlete به سرعت دوباره آماده‌ی استفاده شود. ترکیب عملکرد برس با موتور برقی و فناوری بهینه‌ SensorBaglessTM نظافت بی نهایت وسواسانه را حتی در باریک‌ترین شکاف‌ها و گوشه ها نیز تضمین می‌کند. جاروی شارژی Athlete به واسطه انعطاف‌پذیری مفصل برس خود به راحتی حرکت کرده و به واسطه بدون کابل بودن به عمیق ترین گوشه ها نیز قابلیت دسترسی دارند. نظافت درزها و فضاهای باریک را دو برابر کاربردی تر کنید: جاروبرقی شارژی مدل Move 2in1 سبک، قابل حمل و بدون کابل می‌باشد. قابلیت جدا شدن این مدل به شما امکان نظافت راحت شکاف هایی از قبیل درز مبلمان را می دهد. به علاوه، Move 2in1 قابل جمع شدن است و در نتیجه فضای کمی گرفته و نگهداری و استفاده مجدد از آن آسان

548x356_RechargeableVacuumCleaners

486x349_R_ThoroughCleaning

آزمایش کامل 

برای اطمینان حاصل کردن از اینکه جاروبرقی ها از بالاترین استانداردهای کیفی برخوردارند، آن‌ها را به طور دقیق مورد آزمایش قرار می‌دهیم. چنانچه پیش از تولید در تست خاموش/روشن 45،000 بار تحت آزمایش قرار می گیرند. قدرت ماندگاری قطعات کف‌پاک‌کن در آزمایش‌های استقامتی که چنیدن کیلومتر به طول میانجامد، مورد آزمایش و تائید قرار می گیرند. این تستهای سخت استقامتی نتیجه چشمگیری را به همراه می آورند: محصولاتی با کیفیت غیرقابل‌رقابت، عملکرد پاک‌کنندگی فوق‌العاده و اطمینان غیر قابل توصیف.