برای تهیه قهوه ایدآل، یا نیاز به سالها تجربه  دارید ویا نیاز به فناوری منحصر به فرد Bosch

548x380_CoffeeMachines_Stage

جهت مشاهده هر یک از دسته بندی های قهوه ساز میتوانید از لینک های زیر استفاده نمایید.

Bosch دقیقا همان را به شما می دهد که از یک باریستا انتظار دارید.

قهوه‌سازهای تمام اتوماتیک Vero با فناوری باریستا، بو و خامه خوش و طعم دلنشین قهوه را در هر فنجان برایتان فراهم می کنند. فنجان اسپرسو، کاپوچینو و یا لاته ماکیاتو با Bosch به سادگی پیش روی شماست. کافیست تا شما دکمه VeroAroma را فشار دهید.

486x502_FilterCoffeeMachines-1

TES60729RW_teaser

یک فنجان قهوه داغ با قهوه‌سازهای فیلتردار Bosch

ما دستگاه‌های قهوه‌ساز فیلتردار را به فناوری هوشمند و طیف گسترده‌ای از امکانات مبتکرانه مجهز کرده‌ایم تا شما از هر فنجان قهوه خود نهایت لذت را ببرید. سیستم گرمایش دوگانه  DualHeating نه تنها قهوه را به صورت ایده آل دم می‌کند، بلکه پس از دم کشیدن نیز آن را در دمای ایده‌آل نگه می‌دارد.

قهوه تازه خانگی با آسیاب قهوه Bosch

قهوه زمانی عطر کامل خود را پس از دم کشیدن حفظ می‌کند که دانه‌های قهوه دقیقا قبل از استفاده آسیاب شده باشند. با آسیاب قهوه Bosch عطر دل انگیز قهوه در فنجان شماست.

424x416_CoffeeGrinder

اکنون وقت آن رسیده که با هنر درست کردن قهوه آشنا شوید!

باریستاهای حرفه ای قهوه را با اشتیاق آماده می‌کنند، با اعتماد به نفس کامل با قهوه‌ساز کار میکند و همه‌ی مراحل را از اول تا آخر به دقت انجام میدهند. Bosch به واسطه فناوری نوین خود، توانسته است مهارت استادانه یک باریستا را به قهوه‌سازهای اتوماتیک Vero منتقل کند. با VeroAroma،  همیشه به راحتی قهوه های خوش طعم‌ تهیه و میل خواهید کرد.

coffee_stage