وقتی نوبت به شستشو برسد، فقط بهترین‌ها ما را راضی می‌کند.
پیشرفت و بهبود مداوم همواره انرژی محرکه ما بوده است. هنگام تولید دستگاههای خود چیزی فراتر از شستشو و خشک کردن مد نظرمان است. هدف ما کمترین میزان مصرف آب و برق و حداکثر راحتی و اطمینان شماست

 

 

 

140908_WS_08_Seidentuch_Compositing_Frame04_EN

دیگر نیازی به اندازه‌گیری مواد شوینده نیست.
اگر برایتان سوال بوده که دقیقاً چقدر مواد شوینده باید استفاده کنید، i-DOS جواب سوال شماست. سیستم هوشمند خودکار در سری 8، میزان مایع شوینده مورد نیاز را بر اساس نوع پارچه، مقدار لباس، درجه آلودگی لباس و سختی آب، با دقتی بی‌نظیر تعیین میکند. دیگر کمی و یا زیادی میزان استفاده از مواد شوینده، حساسیت‌های پوستی و لکه‌های خاکستری ناشی از رسوبات ماده شوینده بر روی لباس و نیز مصرف غیرضروری آب و آبکشی‌های مکرر به تاریخ پیوست. علاوه بر لذت بردن از نتایج بی‌نقص، سالانه به میزان 7062 لیتر* در مصرف آب صرفه‌جویی خواهید کرد. وقتی تنها با لمس یک دکمه، i-DOS اندازه‌گیری ماده شوینده را به خوبی انجام می‌دهد، چرا حدس و گمان؟

140908_WS_07_Programmwaehler_Compositing_Frame04_DE

جهت مشاهده هر یک از دسته بندی های محصولات لباسشویی و خشک کن میتوانید از لینک های زیر استفاده نمایید.
بهتر از همیشه! ساده‌تر از همیشه!
ماشین‌های لباسشویی و خشک‌کن‌های جدید سری 8 با بالاترین استانداردهای کیفی طراحی و تولید شده‌اند. طراحی پیچیده‌ی این ماشین‌ها بسیار شگفت‌ انگیز و کنترل‌های تصویری آنها باعث راحتی بسیار در کارایی می‌شوند. همچنین در مقایسه با هر لوازم خانگی دیگری، این لوازم از پیشرفته‌ترین فناوری برخوردارند. بدین ترتیب شستشوی لباس‌ها کاری کاملاً آسان است و نتیجه هر شستشو واقعاً عالی است.
 

کاراگستر -بوش

با عصر خشک کردن لباس روی بند خداحافظی کنید.
اگر لباس های شسته شده را در درون خانه خشک می کنید باید مرتباً جریان هوای تازه به خانه راه دهید. زیرا خشک کردن لباس در فضای بسته تا 4 لیتر آب وارد هوای محیط می‌کند که می‌تواند موجب شکل‌گیری کپک شود. برای جلوگیری مجبور به تهویه هوا، راه دادن هوای تازه به درون اتاق و گرم کردن مجدد خانه خواهید شد. این کار به خصوص در زمستان مشکل است و گرم کردن مجدد اتاق‌ها موجب مصرف فراوان انرژی می‌شود. با خشک‌کن های Bosch می‌توانید هم در مصرف  انرژی صرفه‌جویی کنید و هم از رطوبت زدگی و کپک زدگی جلوگیری کنید.

486x520_Washers_Dryers_Teaser_Content

شستشو و خشک کردن در فضایی به اندازه فقط 60 سانتی‌متر
ماشین‌های لباسشویی-خشک‌کن ما نه تنها پاکیزگی بی عیب و نقص ارائه می دهند، بلکه دارای قابلیت خشک کن بسیار عالی نیز می باشند. اگر خواهان  راهکاری ایده‌آل با استانداردهای فوق العاده هستید اما فضای کافی ندارید، راه حل Bosch را امتحان کنید

 

 

548x520_WD_Teaser

از این پس کثیف کردن لباس‌هایتان بسیار دشوارتر از تمیز کردن آنها خواهد بود.

قبل از آنکه هر محصولی با Bosch نامگذاری شود،سخت ترین و دقیق ترین آزمایشات را پشت سر می گذارد. هر ماشین لباسشویی 16،000 کیلوگرم لباس می شویند و خشک می کنند. فقط نتایج عالی مورد قبول می باشند. پی از این مراحل محصولات Bosch برای مهم‌ترین آزمایش که استفاده در خانه‌ی شماست آماده می شوند تا همواره بالاترین استانداردهای کیفی و عملکردی را برایتان فراهم آورند.