خدماتی که میتوانید به آن تکیه کنید

فقط خدمات رسمی بوش کیفیت برتر و پیشرفته برای لوازم خانگی شما فراهم می کند. ما بهتر از همه،لوازم بوششما را میشناسیم. شما میتوانید به تجربه طولانی ما اعتماد کرده و پس از خریداری محصولات ما مطمئن باشید که در تمام طول عمر دستگاه، از استفاده از آن لذت خواهید برد. ما همواره حتی قبل از خرید لوازم خانگی جدید از بوش اطلاعات مفید به شما ارائه کرده و به شما کمک میکنیم.

warranty_stage

رزرو خدمات مشتریان
02143401

کیفیتی ماندگار

  • قطعات یدکی اصل بوش، لوازم جانبی و محصولات مراقبتی که در تمامی خدمات ما مورد استفاده قرار میگیرند.
  • 10 سال امکان دسترسی به همه ی قطعات یدکی مورد نیاز برای کارکرد درست دستگاه
  • قابلیت دسترسی آنلاین مستقیم به دفترچه های راهنما

آموزش های حرفه ای BOSCH

کارکنان حرفه‎ای بوش بهترین شناخت را از لوازم تان نسبت به هر کس دیگری دارند.

برای نصب و اعلام خرابی دستگاه باید قبل از تماس خود دو مشخصه مهم را پیدا کنید: شماره محصول (E-NR) و تاریخ تولید محصول (FD) که این مشخصات هر یک در قسمت پلاک مشخصات دستگاه شما درج شده است.

پلاک مشخصات لباسشویی و خشک کن
 بسته به مدل ماشین لباسشویی، شماره محصول (E-NR) و تاریخ تولید محصول (FD)، یا داخل درب و یا پشت محصول قرار دارد. بدین ترتیب، میتوانید مطمئن باشید که تکنسین خدمات مشتریان بوش میتواند قطعات یدکی مناسب ماشین لباسشویی شما را برای تعمیر سریع آن به همراه بیاورد. و اگر برای ماشین لباسشویی خود نیاز به قطعات یدکی یا لوازم جانبی دارید، باز هم باید اطلاعات پلاک مشخصات محصول خود را بدانید. قطعات یدکی یا لوازم جانبی مناسب را تنها میتوان با استفاده از E-NR درست مشخص نمود.

stage_washing_machines

پلاک مشخصات ماشین ظرفشویی
 بسته به نوع ماشین ظرفشویی خود، شماره محصول (E-NR) و تاریخ تولید محصول (FD)،  آن یا داخل درب و یا روی لبه بالایی محصول قرار دارد. بهترین کار این است که قبل از آنکه به صورت تلفنی یا آنلاین با مرکز خدمات مشتریان بوش تماس بگیرید، شماره محصول (E NR) و تاریخ تولید (FD) ماشین ظرفشویی خود را پیدا کنید تا تکنیسین متعهد خدمات مشتریان Bosch بتواند سریع و مطمئن ماشین ظرفشویی شما را تعمیر نماید. و اگر برای ماشین ظرفشویی خود نیاز به قطعات یدکی یا لوازم جانبی دارید، باز هم باید اطلاعات پلاک مشخصات محصول خود را بدانید. قطعات یدکی یا لوازم جانبی مناسب ماشین ظرفشویی شما را تنها میتوان با استفاده از E-NR درست مشخص نمود.

stage_dishwashers

پلاک مشخصات یخچال و فریزر
 شماره محصول (E-NR) و تاریخ تولید محصول (FD). هر دوی این اعداد روی پلاک مشخصات یخچال فریزر Bosch درج شده-اند و بسته به مدل محصول، داخل قسمت کشوی یخچال یا فریزر قرار دارد.و اگر برای یخچال فریزر خود نیاز به قطعات یدکی یا لوازم جانبی دارید، باز هم باید اطلاعات پلاک مشخصات محصول خود را بدانید. قطعات یدکی یا لوازم جانبی مناسب فریزر شما را تنها میتوان با استفاده از E-NR درست مشخص نمود.

486x350_R_MCMI021904_B6H11S016_def

پلاک مشخصات اجاق گاز
شماره محصول (E-NR) و تاریخ تولید محصول (FD) بسته به مدل اجاق گاز، اجاق گاز توکار یا فر، یا سمت راست داخل درب، درون درب یا در کشوی زیر فر قرار دارد.لطفاً قبل از آنکه ملاقات تکنسین ترتیب دهید، شماره محصول (E NR) و تاریخ تولید (FD) دستگاه خود را پیدا کنید. بدین ترتیب، میتوانید مطمئن باشید که تکنیسین متعهد ما میتواند اجاق گاز یا فر خراب شما را در اسرع وقت تعمیر نماید.و اگر نیاز به قطعات یدکی یا لوازم جانبی برای اجاق گاز یا فر خود دارید، باز هم باید اطلاعات پلاک مشخصات محصول خود را بدانید. قطعات یدکی یا لوازم جانبی مناسب اجاق گاز یا فر شما را تنها میتوان با استفاده از E-NR درست مشخص نمود.

stage_ovens